A A A

Narty Austria 2015 / 2016

ABC oferty narciarskiej - planetaZIMA.pl

Austria to prawdziwa kolebka narciarska. Tutaj powstał pierwszy klub narciarski, jedne z pierwszych schronisk i pensjonatów dla narciarzy.  Dla Austriaków narciarstwo to sport narodowy i doskonale wiedzą jak powinno się organizować zimowe wakacje. Na narciarzy czeka wiele  różnorodnych regionów narciarskich, doskonała infrastruktura w którą ciągle się inwestuje i setki tradycyjnych schronisk oraz restauracji gdzie można wzmocnić się w trakcie pełnego wrażeń dnia. Narty w Austrii mają też swoje bardzo tradycyjne oblicze. Austriacy dbają jak mało który kraj o zachowanie regionalnego charakteru obiektów, wiosek i miasteczek w górach. To budzi pozytywne emocje i na pewno może się podobać. 

Co warto wiedzieć - Austria zaprasza na narty przez cały rok. Na 7 lodowcach istnieją rozbudowane stacje narciarskie dzięki czemu można jeździć cały rok a już na pewno wcześniej zacząć sezon zimowy. Lodowce to nie wszystko, w sezonie który zaczyna się w listopadzie lub na początku grudnia można przebierać w ofertach stacji narciarskich. Od małych kameralnych z kilkoma trasami, nastawionymi z reguły na rodziny po duże regiony narciarskie gdzie na jednym karnecie można jeździć w kilku, kilkunastu regionach. Niektóre z tych kompleksów są zorganizowane w obrębie jednej doliny jak Zillertal (ok. 600 km tras narciarskich) inne obejmują kilka regionów narciarskich. 

Alpy i Austria to jednak nie tylko wspaniale zorganizowane ośrodki narciarskie ale również doskonała infrastruktura na stokach. Klimatyczne restauracje i schroniska oferują smaczną, tradycyjną i międzynarodową kuchnię która jest uważana ża jeden z austriackich atutów. 

Zapraszamy na narty do Austrii! Zapraszamy na narty w Alpy.

Słoneczny Tyrol i majówka na nartach – wybierz PITZTAL!

Słoneczny Tyrol i majówka na nartach – wybierz PITZTAL!

Na zakończenie sezonu dla amatorów białego szaleństwa proponujemy MAJÓWKĘ na lodowcu Pitztal. Piękna dolina w pełni wiosny, a na lodowcu... najlepsze warunki dla narciarzy!

Ostatnie wolne miejsca! SUN FREE - KWIECIEŃ 2016

Ostatnie wolne miejsca! SUN FREE - KWIECIEŃ 2016

Oferta z ostatniej chwili! Zapraszamy do rezerwacji pakietu, czyli tygodniowego pobytu (09.04-17.04.2016) w regionie Kaunertal wraz z 6-dniowym karnetem narciarskim w cenie!

Pakiet Lungau – 150 km tras, 3 ośrodki, 1 skipass!

Pakiet Lungau – 150 km tras, 3 ośrodki, 1 skipass!

Wyobraź sobie przytulną górską wioskę otoczoną przez ośnieżone szczyty, dobrze wyratrakowane stoki, szerokie trasy, a w okół nastrojowe knajpki i szereg innych zimowych atrakcji... wybierz Lungau, region, który zadowoli każdego!

PAKIET LIENZ! wraz z zimą... nadchodzą nowości!

PAKIET LIENZ! wraz z zimą... nadchodzą nowości!

Zalana słońcem kraina, pełna austriackiej gościnności i lekkiego powiewu włoskiej radości życia. To właśnie Tyrol Wschodni i region Lienz!

Karuzela Narciarska Milsttteter See

Karuzela Narciarska Milsttteter See

Region Millstatter See i magiczne słowo „Karuzela”…to odkrywanie nowego terenu narciarkiego każdego dnia i rozkoszowanie się przyjemnością jazdy codziennie na innych stokach! Tylko za sprawą oferty "Karuzeli Narciarskiej" w specjalnym corocznym pakiecie!

Pakiet Goldeck w Karyntii

Pakiet Goldeck w Karyntii

W promieniach słońca, kuszący świetnymi cenami, pakiet narciarski Goldeck gwarancją wspaniałej przygody na nartach w Karyntii. Alpejski kurort położony na szczycie góry o tej samej nazwie może być gwarancją wspaniałego urlopu!

Pakiety specjalne Kaiserwinkl - oferta z karnetem!

Pakiety specjalne Kaiserwinkl - oferta z karnetem!

Wybierz dogodny termin i odwiedź region Kaiserwinkl. Proponujemy pakiet z 6-dniowym karnetem w cenie! Oferta ważna w terminach: 09.01-16.01.2016 oraz 05.03-12.03.2016. Serdecznie zapraszamy.

Narty i termy w słonecznej Karyntii = Bad Kleinkirchheim!

Narty i termy w słonecznej Karyntii = Bad Kleinkirchheim!

Po intensywnym dniu spędzonym na stoku wspaniale jest zregenerować siły w słynnych basenach termalnych, a wieczorem spędzić miło czas w malowniczym, górskim miasteczku. Naszej propozycji ciężko się oprzeć... skorzystaj już dziś!

Narty w Tyrolu

Narty w Tyrolu

Tyrol to dla narciarzy miejsce kultowe. W regionie znajdziemy aż 89 ośrodków narciarskich, 5 lodowców, dużą ilość biegowych tras narciarskich. Poniżej przegląd wybranych propozycji...


© 2003-2016 Copyright Agencja Promocji Regionów ORANET