A A A

Narty Włochy

ABC oferty narciarskiej - planetaZIMA.pl

Dla każdego miłośnika sportów zimowych, wyjazd na narty to wyjątkowe przeżycie. Proponujemy Państwu wyjazdy na narty do najbardziej znanych ośrodków we Włoszech. Bez względu na to, czy chcecie spędzić Nowy Rok na stoku, wyjechać na ferie zimowe z całą rodziną czy wybrać się na spontaniczny wypad z przyjaciółmi, u nas znajdziecie szeroką ofertę zimowych wyjazdów. Włochy to doskonałe miejsce na narty i snowboard. Na zboczach Dolomitów, miłośnicy narciarstwa mogą spróbować swoich sił na wielokilometrowych trasach o różnym poziomie trudności. Nasza firma organizuje wyjazdy do najbardziej znanych ośrodków narciarskich, takich jak Val di Sole, Val di Fiemme, Alta Valtellina i wielu innych. Do Państwa dyspozycji oddajemy najbardziej nowoczesne wyciągi, górskie bary i  klimatyczne restauracje.

 

Narty we Włoszech to niemal nieograniczona ilość tras narciarskich i snowboardowych o zróżnicowanym poziomie trudności, zapierające dech w piersiach krajobrazy i wyśmienite, włoskie jedzenie. Warunki narciarskie we Włoszech utrzymują się przez większą część roku, dzięki czemu trasy są doskonale przygotowane, zarówno w grudniu jak i w kwietniu. W cenie każdego wyjazdu gwarantujemy przejazd autokarem, zakwaterowanie w komfortowym hotelu lub apartamencie, a także skipass. Zachęcamy do odkrywania z nami uroków Italii i wyjazdu na narty we Włoszech jeszcze w tym sezonie. 

Włoskie LAST MINUTE

Włoskie LAST MINUTE

Zwlekałeś z wyborem... martwisz się, że już nie zdąrzysz? Mamy dla Ciebie kilka propozycji. Oferta LAST MINUTE dla wszystkich spóźnionych i nadal spragnionych zimowej przygody w bieżącym sezonie!

Wiosenne Free Ski w słonecznej Italii

Wiosenne Free Ski w słonecznej Italii

Mówisz FREE SKI - myślisz Włochy. Słynne doliny Val di Fiemme i Val di Sole lub magiczne Livigno - zapraszają na zakończenie sezonu w promieniach wiosennego słońca!

Dolomity - Południowy Tyrol

Dolomity - Południowy Tyrol

Dolomity są wymarzoną narciarską krainą. Radosną, roziskrzoną słocem, z niezmierzonymi narciarskim przestrzeniami. I to poczucie wolności i swobody, gdy pędzisz w słońcu wśród imponujących szczytów, ciesząc oczy magicznym krajobrazami – tego uczucia nie da się z niczym porównać.

Trentino

Trentino

Zdecydowanie bardziej włoski region – wokół slyszymy Buongiorno!, Ciau!, degustujemy włoską kuchnię: sery, wina, makarony, odczuwamy włoski styl i charakter. Słysząc radosny gwar, skoczną muzykę i donośne dyskusje upewniamy się, że jesteśmy w Trentino.


© 2003-2016 Copyright Agencja Promocji Regionów ORANET