Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktualności sprawdź nowości w PlanetaZima

Bony Podarunkowe
12 grudzień 2016 Bony Podarunkowe
Prezenty, zakupy, wybory i nerwy czy prezenty się spodobają. My również mamy dla Was propozycję - bony podarunkowe dla tych co lubią zimę, snowboard lub narty. 
Rozdajemy nowe koszulki!
17 listopad 2016 Rozdajemy nowe koszulki!
Przypominamy że nasi klienci dostają od nas gratisy. I to za darmo. No może nie za darmo, za to że wybierają naszą witrynę żeby tutaj robić rezerwacje swoich zimowych wyjazdów.
Nowości na planetaZima.pl  - serwisy partnerskie
16 listopad 2016 Nowości na planetaZima.pl - serwisy partnerskie
Kochani narciarze i snowboardziści, chcemy żeby planetaZima.pl  stała się miejsce gdzie zawsze znajdziecie dla siebie najlepszą ofertę. Dlatego od listopada wprowadzamy możliwość rezerwowania apartamentów i hoteli on-line lub za pośrednictwem naszych konsultantów w najbardziej znanych serwisach rezerwacyjnych, często specjalizujących się w ofercie zimowej. 
Włochy - last minute!
16 listopad 2016 Włochy - last minute!
Taniej już chyba być nie może – atrakcyjne cenowo oferty wyjazdów narciarskich do Włoch teraz w jeszcze lepszych cenach! Jeśli marzysz o wyjeździe na narty do Włoch, który nie zrujnuje Twojego portfela, skorzystaj z okazji i wybierz dla siebie którąś z ofert last minute.